Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli straż miejska przyznaje że nie zmieniła się ilość incydentów zakłócania ciszy nocnej, spadły dochody do budżetu, do tego powstały nielegalne meliny sprzedające alkohol na lewo bez opłacenia akcyzy, a zakaz nie jest zdjęty to jest to jawne działanie na szkodę miasta i społeczeństwa, oraz przymuszanie ludzi do czegoś co ich ogranicza, a tak naprawdę nic nie zmienia w kwestii bezpieczeństwa. Śmiało można wręcz powiedzieć że jeszcze je obniża. Patologia polskiej polityki po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale lobby meliniarskie w Puławach pracuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Bez wódy żyć nie możeta? Opijmordy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Estyd mi czesto ze jestem polakiem jak sie naslucham tych wszystkich glupot Zakaz handlu w niedziele Zakaz handlu alkoholu po 23 Oplaty w kosciele za glupi swistek Wszystkie Ceny 40% wieksze niz za granicami kraju I narod ktory placze ze jest zle ze rzad do dupy ale nic nie zrobia poplacza polacza i rano wstaja z usmiechem do wymarzonej pracy za 1500 smiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proch i bicia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że piwo ma najwyższy indeks glikemiczny i powoduje otyłość i cukrzycę. Piwosz to duży brzuszysko, nadwaga, cukrzyca i alkoholizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak ci za utrzymaniem zakazu zaczną zbierać podpisy... :D Mączka jesteś kłamcą! Sprzeciw wobec wprowadzenia tego zakazu nie był powszechny, a powiedziałbym, że raczej więcej ludzi chciało go. Również mieszkańcy okolicznych sklepoów, a ci powinni mieć najwięcej do gadania. To że sobie jakiś sklepikarz mniej zarobi to akurat mnie g obchodzi. To że nie masz co wlać w pysk o 3 rano też. Żebyś tak na lekcjach i studiach był aktywny, jak w tej sprawie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się wprowadzić całkowitą prohibicję. Polak nie potrafi kulturalnie pić alkoholu. Później tylko wypadki, zaniedbane dzieci, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska g**no wie na ten temat bo nie robią w Puławach nic. Znajomy policjant mi mówił że po wprowadzeniu zakazu praktycznie do zera spadla ilość interwencji w okolicy takich sklepów, a ludzie dziękują Bogu że mogą przespać te 8 godzin bez krzyków i darcia mord pijackich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że pozostanie tak jak jest, a jeśli pam Mączka chce zdjęcia zakazu to niech powie gdzie mieszka to ja otworzę taki sklep pod jego oknem!!! Wiem co piszę bo mam taki sklep pod oknem i niech nikt nie pisze głupot że po wprowadzeniu zakazu nic się nie zmieniło bo to bzdury. Już można spać jak człowiek a nie kilka razy na noc pobudka bo banda idiotów pod nocnym drze mordy i rozbija butelki. Wszystkie place zabaw w okolicy tych burdeli całymi nocami okupowane przez moczymordy.... Długo jeszcze było by pisać. A odniśnie Straży Miejskiej to skąd oni mogą wiedzieć czy coś się zmieniło skoro oni w nocy nie pracują, swoją drogą to też jest absurd. Mam nadzieję że Pan Maj rozsądnie podejdzie do tematu dbając o normalnych ludzi i zakaz pozostanie tak jak jest. ...
 Ludzie czy w powariowaliście? Może zamiast zakazywać trzeba zacząć wychowywać. Po piewsze jedyne co daje ten śmieszny zakaz to fakt, że ludzie kupują na zapas (więcej) przed 23:00 bo to jest tak jak z jedzeniem na święta nie zjem nie wypiję ale musi być jakby zabrakło. Więc ten kto ma robić dym i tak go będzie robił. Po drugie nie wiem gdzie żyjesz ale mam plac zabaw pod oknem i nic takiego się tam nie dzieje. Dbając o normalnych ludzi? Mam rozumieć, że pisząc to miałeś siebie na myśli XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda pijaczków i narkomanów zbiera podpisy hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim tym, którzy uważają ten zakaz za słuszny to radzę Wam najlepiej wyprowadzić się na wieś i nie pier***ić tu, że jak ktoś chce kupić alkohol po 23 to od razu alkoholik czy menel. Jesteście zwykłymi ciotami, które siedzą 24/24 w chacie i nie macie życia żadnego innego niż oglądanie telewizora chyba. Człowiek jak kończy pracę o 22 i chciałby się spokojnie napić czy to na dworze w ładną pogodę czy też w domu w brzydką pogodę to nie znaczy kur*a, że ma kupować od razu alkohol w skrzynkach, bo jakiemuś debilowi przeszkadza to, że alkohol można kupić po 23. Jak najbardziej podpiszę się pod tym, aby ten zakaz znieśli. A tym, którzy są za zakazem to niech od razu podpiszą się, że nigdy nie kupią alkoholu po 23.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wam powiem "Taplarscy"...!Alkohol jest dla ludzi tylko z umiarem! Trzeba wiedzieć kiedy przestać !Ten kto nie wie kiedy przestać staje się pijakiem,moczymordą itp.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Picie to jest życie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim tym, którzy uważają ten zakaz za słuszny to radzę Wam najlepiej wyprowadzić się na wieś i nie pier***ić tu, że jak ktoś chce kupić alkohol po 23 to od razu alkoholik czy menel. Jesteście zwykłymi ciotami, które siedzą 24/24 w chacie i nie macie życia żadnego innego niż oglądanie telewizora chyba. Człowiek jak kończy pracę o 22 i chciałby się spokojnie napić czy to na dworze w ładną pogodę czy też w domu w brzydką pogodę to nie znaczy kur*a, że ma kupować od razu alkohol w skrzynkach, bo jakiemuś debilowi przeszkadza to, że alkohol można kupić po 23. Jak najbardziej podpiszę się pod tym, aby ten zakaz znieśli. A tym, którzy są za zakazem to niech od razu podpiszą się, że nigdy nie kupią alkoholu po 23.
Twój chamski język świadczy o tobie. Takiemu kolesiowi jak ty nie wolno sprzedawać alkoholu w ogóle. No chyba, że po piwku posługujesz się mickiewiczowskim jezykiem. Ale szczerze w to wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że problem znikną w okolicy sklepów nie oznacza że nie pojawil się w innym miejscu. Dopuszczasz taka możliwość? I wychodzi na zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że pozostanie tak jak jest, a jeśli pam Mączka chce zdjęcia zakazu to niech powie gdzie mieszka to ja otworzę taki sklep pod jego oknem!!! Wiem co piszę bo mam taki sklep pod oknem i niech nikt nie pisze głupot że po wprowadzeniu zakazu nic się nie zmieniło bo to bzdury. Już można spać jak człowiek a nie kilka razy na noc pobudka bo banda idiotów pod nocnym drze mordy i rozbija butelki. Wszystkie place zabaw w okolicy tych burdeli całymi nocami okupowane przez moczymordy.... Długo jeszcze było by pisać. A odniśnie Straży Miejskiej to skąd oni mogą wiedzieć czy coś się zmieniło skoro oni w nocy nie pracują, swoją drogą to też jest absurd. Mam nadzieję że Pan Maj rozsądnie podejdzie do tematu dbając o normalnych ludzi i zakaz pozostanie tak jak jest. ...
 To się wyprowadź jak przeszkadza ci życie w mieście. Na wsi nie będziesz mieć sklepów i święty spokój. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za całkowitym zakazem mszy w niedzielę. Nie mogę słuchać dzownów i tego śpiewu, który słychać przez cały dzień. Człowiek nie może sobie normalnie pospać bo w nocy musial z buta iść do innej miejscowości po małe piwko. A tu cały czas zawodzenie gó*** organisty i ludu wiary doprowadza do skrajnych emocji z chęcią wybicia wszystkich włącznie. Nie chcę gównia**go śpiewu z głośników w niedzielę. W tym mieście kościołów jest mniej więcej tyle co sklepów nocnych było. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Ponadto w mieście powstały tzw. meliny, w których mieszkańcy nielegalnie zaopatrują się w napoje alkoholowe, co stanowi bezpośrednie zagrożenie ich życia' Stanowi bezpośrednie zagrożenie życia sprowadzane na siebie z własnej, nieprzymuszonej woli. Ot, selekcja naturalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami odważni anonimowi obrażacze :) a obiecuje wam, ze zrobię wszystko żebyście mieli spowrotem te sklepy w swoich okolicach haha :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...